30mm, L-70, d-10 Kreisās rokas urbis ar lodētiem HM uzgaļiem
SKU
A302L-300
27,23 € 22,50 €
Vilnius Stock 1 day
2 qty
Tikai 2 palikuši
30mm, L-70, d-10 Kreisās rokas urbis ar lodētiem HM uzgaļiem
30mm, L-70, d-10 Kreisās rokas urbis ar lodētiem HM uzgaļiem
| Artikuls | A302L-300 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Koksne |
| Pielāgošana | Wood, Plywood, MDF, Chipboard |
| Asināšana | NO |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 30.00 |
| Instrumenta kāts | 10 mm |
| Griešanas daļa | 40 mm |
| Kopējais garums | 70 mm |
| Sērija | NO |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties