3 mm, griezējplāksne SP300-A H01, alumīnijam, Korloy
SKU
1-03-013658
18,15 € 15,00 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
KORLOY EUROPE 4 DAYS
305 qty
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
153 qty
3 mm, griezējplāksne SP300-A H01, alumīnijam, Korloy
3 mm, griezējplāksne SP300-A H01, alumīnijam, Korloy
| Artikuls | 1-03-013658 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | KORLOY |
| For Material | Alumīnijs |
| Rievas platums | 3.00mm |
| Griešanas daļa | 20 mm |
| Pielāgošana | Aluminum, Brass, Copper, Stainless Steel, Iron, Exotic Materials, Steel |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Rādiuss | K0.20 |
| Kopējais garums | 11 mm |
| Ievietot kodu | KG |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Virziens | Neitrāls |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties