3/90°x7x4x50, Z4, Malu frēze divpusējs cietmetāls, CrAlTiSIN
SKU
UDCS03090
19,36 € 16,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 qty
Tikai 1 palikuši
3/90°x7x4x50, Z4, Malu frēze divpusējs cietmetāls, CrAlTiSIN
3/90°x7x4x50, Z4, Malu frēze divpusējs cietmetāls, CrAlTiSIN
| Artikuls | UDCS03090 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Iron, Stainless Steel, Aluminum |
| Koutings | CrAlTiSIN |
| Diametrs | 3.00 |
| Griešanas daļa | 7 mm |
| Maksimālais dziļums | 7 mm |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Edges Z | 4 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | NO |
| Lietojumprogrammas attēls | Fāzēšanas frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties