3,4mm, 14,3x6x50 Karbīda urbis, 2xD, 180°, Korloy
SKU
1-04-034965
40,00 € 33,06 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
KORLOY EUROPE 4 DAYS
2 qty
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
65 qty
3,4mm, 14,3x6x50 Karbīda urbis, 2xD, 180°, Korloy
3,4mm, 14,3x6x50 Karbīda urbis, 2xD, 180°, Korloy
| Artikuls | 1-04-034965 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | KORLOY |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Aluminum, Stainless Steel, Steel |
| Asināšana | 180 grādi |
| Edges Z | 2 |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 3.40 |
| Depth | 2 x D |
| Griešanas daļa | 14.3 mm |
| Instrumenta kāts | 6 mm |
| Kopējais garums | 50 mm |
| DIN | Manufacturer |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties