3,2mm, 11x6x50, Z2, Karbīda frēze ar taisnu rievojumu, DLC pārklājums
SKU
MFPD2522004
36,78 € 30,40 €
Vilnius Stock 1 day
1 qty
Tikai 1 palikuši
3,2mm, 11x6x50, Z2, Karbīda frēze ar taisnu rievojumu, DLC pārklājums
3,2mm, 11x6x50, Z2, Karbīda frēze ar taisnu rievojumu, DLC pārklājums
| Artikuls | MFPD2522004 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | MDF |
| Pielāgošana | Wood, Plywood, MDF, Chipboard |
| Koutings | DLC krāsains |
| Diametrs | 3.20 |
| Griešanas daļa | 11 mm |
| Maksimālais dziļums | 11 mm |
| Instrumenta kāts | 6 mm |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | ALU-ECO |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties