3,175 mm, 22x3,175x45, karbīda gala frēze
SKU
CTM-D3175-22
9,68 € 8,00 €
Vilnius Stock 1 day
6 qty
3,175 mm, 22x3,175x45, karbīda gala frēze
3,175 mm, 22x3,175x45, karbīda gala frēze
| Artikuls | CTM-D3175-22 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Oglekļa šķiedra |
| Pielāgošana | HPL, CFRP, Plywood, MDF |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 3.175 |
| Griešanas daļa | 22 mm |
| Maksimālais dziļums | 22 mm |
| Instrumenta kāts | 3.175 mm. 1/8 In |
| Kopējais garums | 45 mm |
| Edges Z | MULTIFLUTS |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties