2mm, 3x8x30, Z1, Karbīda uzgaļa frēze uz leju, Carbiden
SKU
5210200-LT30
29,45 € 24,34 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
Order time 21d.. Please contact before ordering.
2mm, 3x8x30, Z1, Karbīda uzgaļa frēze uz leju, Carbiden
2mm, 3x8x30, Z1, Karbīda uzgaļa frēze uz leju, Carbiden
| Artikuls | 5210200-LT30 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | PVC plastmasa |
| Pielāgošana | Plastic, Wood, Plywood, MDF |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 2.00 |
| Griešanas daļa | 8 mm |
| Maksimālais dziļums | 3 mm |
| Instrumenta kāts | 8 mm |
| Kopējais garums | 30 mm |
| Edges Z | 1 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties