2mm, 12x3,175x38 Z1 Karbīda gala frēzes skaida uz leju
SKU
SFDC2-12
13,31 € 11,00 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
Order time 3 savaitės. Please contact before ordering.
2mm, 12x3,175x38 Z1 Karbīda gala frēzes skaida uz leju
2mm, 12x3,175x38 Z1 Karbīda gala frēzes skaida uz leju
| Artikuls | SFDC2-12 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Akrils PMMA, plexiglas |
| Pielāgošana | Plastic, Wood, Plywood, MDF |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 2.00 |
| Griešanas daļa | 12 mm |
| Maksimālais dziļums | 12 mm |
| Instrumenta kāts | 3.175 mm. 1/8 In |
| Kopējais garums | 38 mm |
| Edges Z | 1 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | SFDC |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties