22mm, R11, 22x20x88, Z2, Rādiusa gala frēze HSSCo8, TiAlN, YG1
SKU
GB535220
50,18 € 41,47 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
0 qty
Order time 2d.. Please contact before ordering.
22mm, R11, 22x20x88, Z2, Rādiusa gala frēze HSSCo8, TiAlN, YG1
22mm, R11, 22x20x88, Z2, Rādiusa gala frēze HSSCo8, TiAlN, YG1
| Artikuls | GB535220 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Aluminum, Brass, Copper, Stainless Steel, Iron, Steel |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 22.00 |
| Griešanas daļa | 22 mm |
| Maksimālais dziļums | 22 mm |
| Instrumenta kāts | 20 mm |
| Kopējais garums | 88 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | DIN 327 |
| Rādiuss | R11 |
| Cutting Material | HSSCo |
| Tool body Material | HSSCo |
| Apstrādes veids | Vidējs, tīrs |
| Sērija | K2 |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties