20x20x41(52)x104mm, gala frēze, E5E40200
SKU
E5E40200
377,11 € 311,66 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
5 qty
20x20x41(52)x104mm, gala frēze, E5E40200
20x20x41(52)x104mm, gala frēze, E5E40200
| Artikuls | E5E40200 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Alumīnijs |
| Pielāgošana | Aluminum, Copper, Plastic |
| Koutings | Pulēšana |
| Diametrs | 20.00 |
| Griešanas daļa | 41 mm |
| Maksimālais dziļums | 52 mm |
| Instrumenta kāts | 20 mm |
| Kopējais garums | 104 mm |
| Edges Z | 3 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Rupji |
| Sērija | E5E39 |
| Lietojumprogrammas attēls | Plecu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties