20mm, R1, 30/60x20wx110, Z5, VHM frēze rupjai frēzēšanai
SKU
G9D69200
486,00 € 401,65 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
0 qty
Order time 2d.. Please contact before ordering.
20mm, R1, 30/60x20wx110, Z5, VHM frēze rupjai frēzēšanai
20mm, R1, 30/60x20wx110, Z5, VHM frēze rupjai frēzēšanai
| Artikuls | G9D69200 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Iron, Steel |
| Koutings | TIALN |
| Diametrs | 20.00 |
| Griešanas daļa | 30 mm |
| Maksimālais dziļums | 60 mm |
| Instrumenta kāts | 20 mm |
| Kopējais garums | 110 mm |
| Edges Z | 5 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | R1 |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Rupji |
| Sērija | NO |
| Lietojumprogrammas attēls | Perifēriskā frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties