20mm 82x20x130, Z2, Karbīda gala frēze tīras koksnes frēzēšanai
SKU
V201.200.082.130
161,66 € 133,60 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
Order time 3d.. Please contact before ordering.
20mm 82x20x130, Z2, Karbīda gala frēze tīras koksnes frēzēšanai
20mm 82x20x130, Z2, Karbīda gala frēze tīras koksnes frēzēšanai
| Artikuls | V201.200.082.130 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Koksne |
| Pielāgošana | MDF, Plastic, Plywood, Wood |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 20.00 |
| Griešanas daļa | 82 mm |
| Maksimālais dziļums | NO |
| Instrumenta kāts | 20 mm |
| Kopējais garums | 130 mm |
| Edges Z | 2 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties