20mm, 40x20x100, Z6 karbīda gala frēze, Korloy, SPFE6200-100-V40S20-B PC325
SKU
6-01-061743
276,92 € 228,86 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
KORLOY EUROPE 4 DAYS
2 qty
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
0 qty
20mm, 40x20x100, Z6 karbīda gala frēze, Korloy, SPFE6200-100-V40S20-B PC325
20mm, 40x20x100, Z6 karbīda gala frēze, Korloy, SPFE6200-100-V40S20-B PC325
| Artikuls | 6-01-061743 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | KORLOY |
| For Material | Nerūsējošais tērauds |
| Pielāgošana | Steel |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 20.00 |
| Griešanas daļa | 40 mm |
| Maksimālais dziļums | 40 mm |
| Instrumenta kāts | 20 mm |
| Kopējais garums | 100 mm |
| Edges Z | 6 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | NO |
| Lietojumprogrammas attēls | Perifēriskā frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties