20 mm, R1, 40x20x104, Z-5, karbīda frēze rupjiem un ātras apstrādes darbiem
SKU
G9D68200
428,23 € 353,91 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
79 qty
20 mm, R1, 40x20x104, Z-5, karbīda frēze rupjiem un ātras apstrādes darbiem
20 mm, R1, 40x20x104, Z-5, karbīda frēze rupjiem un ātras apstrādes darbiem
| Artikuls | G9D68200 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Iron, Steel |
| Koutings | TIALN |
| Diametrs | 20.00 |
| Griešanas daļa | 40 mm |
| Maksimālais dziļums | 40 mm |
| Instrumenta kāts | 20 mm |
| Kopējais garums | 104 mm |
| Edges Z | 5 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | R1 |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Rupji |
| Sērija | NO |
| Lietojumprogrammas attēls | Perifēriskā frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties