2.8x7x6x57, Z2, Gala frēze, karbīds, TiAlN, G9445028
SKU
G9445028
30,37 € 25,10 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
0 qty
Order time 2d.. Please contact before ordering.
2.8x7x6x57, Z2, Gala frēze, karbīds, TiAlN, G9445028
2.8x7x6x57, Z2, Gala frēze, karbīds, TiAlN, G9445028
| Artikuls | G9445028 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Stainless Steel |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 2.80 |
| Griešanas daļa | 7 mm |
| Maksimālais dziļums | 7 mm |
| Instrumenta kāts | 6 mm |
| Kopējais garums | 57 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | DIN 6527 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties