1x2x6x34mm, Z3, Frēze, HSS-Co8%, TiAlN, YG, EQ553010
SKU
EQ553010
13,95 € 11,53 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
26 qty
1x2x6x34mm, Z3, Frēze, HSS-Co8%, TiAlN, YG, EQ553010
1x2x6x34mm, Z3, Frēze, HSS-Co8%, TiAlN, YG, EQ553010
| Artikuls | EQ553010 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Iron |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 1.00 |
| Griešanas daļa | 2 mm |
| Maksimālais dziļums | 2 mm |
| Instrumenta kāts | 6 mm |
| Kopējais garums | 34 mm |
| Edges Z | 3 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | HSSCo |
| Tool body Material | HSS |
| Apstrādes veids | Vidējs, tīrs |
| Sērija | NO |
| Lietojumprogrammas attēls | Plecu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties