1mm 3x4x50, Z3 Karbīda frēze alumīnijam Carbiden
SKU
HN55A3010
9,68 € 8,00 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
Order time 3 savaitės. Please contact before ordering.
1mm 3x4x50, Z3 Karbīda frēze alumīnijam Carbiden
1mm 3x4x50, Z3 Karbīda frēze alumīnijam Carbiden
| Artikuls | HN55A3010 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Alumīnijs |
| Pielāgošana | Aluminum, Plastic |
| Koutings | Pulēšana |
| Diametrs | 1.00 |
| Griešanas daļa | 3 mm |
| Maksimālais dziļums | 3 mm |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Edges Z | 3 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | HN55A3 |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties