1mm, 3x4x50, Z2 karbīda frēze alumīnijam, DLC, Carbiden
SKU
ALS010030050DLC
12,10 € 10,00 €
Vilnius Stock 1 day
3 qty
1mm, 3x4x50, Z2 karbīda frēze alumīnijam, DLC, Carbiden
1mm, 3x4x50, Z2 karbīda frēze alumīnijam, DLC, Carbiden
| Artikuls | ALS010030050DLC |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Alumīnijs |
| Pielāgošana | Aluminum, Copper, Brass, Alucabond, Plastic, HPL |
| Koutings | DLC krāsains |
| Diametrs | 1.00 |
| Griešanas daļa | 3 mm |
| Maksimālais dziļums | 3 mm |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | ALU-ECO |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties