1mm, 3x4x39, Z1, Karbīda uzgaļa frēze uz leju, Carbiden
SKU
5210100
37,79 € 31,23 €
Vilnius Stock 1 day
5 qty
1mm, 3x4x39, Z1, Karbīda uzgaļa frēze uz leju, Carbiden
1mm, 3x4x39, Z1, Karbīda uzgaļa frēze uz leju, Carbiden
| Artikuls | 5210100 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | PVC plastmasa |
| Pielāgošana | Plastic, Wood, Plywood, MDF |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 1.00 |
| Griešanas daļa | 4 mm |
| Maksimālais dziļums | 4 mm |
| Instrumenta kāts | 3 mm |
| Kopējais garums | 39 mm |
| Edges Z | 1 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties