1mm, 3x4x30, Z1, gala frēze, Carbiden, 531 0100 LT30
SKU
5310100-LT30
39,23 € 32,42 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
Order time 21d.. Please contact before ordering.
1mm, 3x4x30, Z1, gala frēze, Carbiden, 531 0100 LT30
1mm, 3x4x30, Z1, gala frēze, Carbiden, 531 0100 LT30
| Artikuls | 5310100-LT30 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | PVC plastmasa |
| Pielāgošana | Plastic, Wood, Plywood, MDF |
| Koutings | Pulēšana |
| Diametrs | 1.00 |
| Griešanas daļa | 4 mm |
| Maksimālais dziļums | 4 mm |
| Instrumenta kāts | 3 mm |
| Kopējais garums | 30 mm |
| Edges Z | 1 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | PLASTIC-PROFI |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties