19mm, 58x16x189, HSSE, Mašīnas rīvētājs, spirāle, YG1, K21B101900
SKU
K21B101900
76,73 € 63,41 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
20 qty
19mm, 58x16x189, HSSE, Mašīnas rīvētājs, spirāle, YG1, K21B101900
19mm, 58x16x189, HSSE, Mašīnas rīvētājs, spirāle, YG1, K21B101900
| Artikuls | K21B101900 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Stainless Steel, Aluminum |
| Diametrs | 19.00 |
| Griešanas daļa | 58 mm |
| Instrumenta kāts | 16 mm |
| Kopējais garums | 189 mm |
| Edges Z | 8 |
| Sērija | K21B1 |
| Tool body Material | HSSE |
| Cutting Material | HSSE |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties