16mm, R8, 9x8x45, Frēze koka radiālam, Carbiden
SKU
RT16-8
14,88 € 12,30 €
Vilnius Stock 1 day
5 qty
16mm, R8, 9x8x45, Frēze koka radiālam, Carbiden
16mm, R8, 9x8x45, Frēze koka radiālam, Carbiden
| Artikuls | RT16-8 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Koksne |
| Pielāgošana | Wood, Plywood, MDF, Chipboard |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 16.00 |
| Griešanas daļa | 9 mm |
| Maksimālais dziļums | NO |
| Instrumenta kāts | 8 mm |
| Kopējais garums | 45 mm |
| Edges Z | 2 |
| Rādiuss | R8 |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | HSS |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties