16mm Dimanta frēze 36x16x95, Z1+1, ITA
SKU
NTA.16.036.16.0SR
84,70 € 70,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 qty
Tikai 1 palikuši
16mm Dimanta frēze 36x16x95, Z1+1, ITA
16mm Dimanta frēze 36x16x95, Z1+1, ITA
| Artikuls | NTA.16.036.16.0SR |
|---|---|
| Ražotāja logotips | ITA |
| For Material | OSB, LMDP |
| Pielāgošana | Chipboard |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 16.00 |
| Griešanas daļa | 36 mm |
| Maksimālais dziļums | 36 mm |
| Instrumenta kāts | 16 mm |
| Kopējais garums | 95 mm |
| Edges Z | 1+1 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Diamond |
| Tool body Material | HSS |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties