16mm, Dimanta frēze 25x16x86, Z2+2, ITA
SKU
DTN.16.025.16.0SR
120,70 € 99,75 €
Vilnius Stock 1 day
2 qty
Tikai 2 palikuši
16mm, Dimanta frēze 25x16x86, Z2+2, ITA
16mm, Dimanta frēze 25x16x86, Z2+2, ITA
| Artikuls | DTN.16.025.16.0SR |
|---|---|
| Ražotāja logotips | ITA |
| For Material | OSB, LMDP |
| Pielāgošana | Chipboard |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 16.00 |
| Griešanas daļa | 25 mm |
| Maksimālais dziļums | 25 mm |
| Instrumenta kāts | 16 mm |
| Kopējais garums | 86 mm |
| Edges Z | 2+2 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Diamond |
| Tool body Material | HSS |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties