16mm, 52x16x110, Z3, Karbīda frēzes kokam, negatīvs
SKU
V303.160.052.110N
114,47 € 94,60 €
Vilnius Stock 1 day
3 qty
16mm, 52x16x110, Z3, Karbīda frēzes kokam, negatīvs
16mm, 52x16x110, Z3, Karbīda frēzes kokam, negatīvs
| Artikuls | V303.160.052.110N |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Koksne |
| Pielāgošana | MDF, Plastic, Plywood, Wood |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 16.00 |
| Griešanas daļa | 16 mm |
| Maksimālais dziļums | 52 mm |
| Instrumenta kāts | 16 mm |
| Kopējais garums | 110 mm |
| Edges Z | 3 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties