16mm, 35x16x93, Z6 Karbīda gala frēze, Korloy, SPFE6160-093-V35S16-B PC325
SKU
6-01-061742
195,23 € 161,35 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
KORLOY EUROPE 4 DAYS
0 qty
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
0 qty
Order time 3d.. Please contact before ordering.
16mm, 35x16x93, Z6 Karbīda gala frēze, Korloy, SPFE6160-093-V35S16-B PC325
16mm, 35x16x93, Z6 Karbīda gala frēze, Korloy, SPFE6160-093-V35S16-B PC325
| Artikuls | 6-01-061742 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | KORLOY |
| For Material | Nerūsējošais tērauds |
| Pielāgošana | Steel |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 16.00 |
| Griešanas daļa | 35 mm |
| Maksimālais dziļums | 35 mm |
| Instrumenta kāts | 16 mm |
| Kopējais garums | 93 mm |
| Edges Z | 6 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | NO |
| Lietojumprogrammas attēls | Perifēriskā frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties