16mm, 32x16x92, Z4 karbīda gala frēze ar pārklājumu, Carbiden
SKU
BCM912-1600-FN
69,09 € 57,10 €
Vilnius Stock 1 day
1 qty
16mm, 32x16x92, Z4 karbīda gala frēze ar pārklājumu, Carbiden
16mm, 32x16x92, Z4 karbīda gala frēze ar pārklājumu, Carbiden
| Artikuls | BCM912-1600-FN |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Steel, Steel up to 50HRC, Iron, Stainless Steel, Aluminum, Copper, Brass |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 16.00 |
| Griešanas daļa | 32 mm |
| Maksimālais dziļums | 32 mm |
| Instrumenta kāts | 16 mm |
| Kopējais garums | 92 mm |
| Edges Z | 4 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties