15mm, L-70, d-10 Kreisās rokas urbis ar lodētu HM
SKU
A302L-150
19,06 € 15,75 €
Vilnius Stock 1 day
1 qty
Tikai 1 palikuši
15mm, L-70, d-10 Kreisās rokas urbis ar lodētu HM
15mm, L-70, d-10 Kreisās rokas urbis ar lodētu HM
| Artikuls | A302L-150 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Koksne |
| Pielāgošana | Wood, Plywood, MDF, Chipboard |
| Asināšana | NO |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 15.00 |
| Instrumenta kāts | 10 mm |
| Griešanas daļa | 40 mm |
| Kopējais garums | 70 mm |
| Sērija | NO |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties