150°, 32mm, Frēze ar karbīdu V-veida, DJTOL
SKU
N2V1232150
22,39 € 18,50 €
Vilnius Stock 1 day
2 qty
Tikai 2 palikuši
150°, 32mm, Frēze ar karbīdu V-veida, DJTOL
150°, 32mm, Frēze ar karbīdu V-veida, DJTOL
| Artikuls | N2V1232150 |
|---|---|
| For Material | Koksne |
| Ražotāja logotips | DJTOL |
| Pielāgošana | MDF, Plastic, Plywood, Wood |
| Degree | 150 |
| Asināšana | 150 grādi |
| Diametrs | 32.00 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Instrumenta kāts | 12.70 mm. 1/2 In |
| Griešanas daļa | 7 mm |
| Maksimālais dziļums | 7 mm |
| Griešanas daļa | NO |
| Kopējais garums | 48 mm |
| Sērija | NO |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Tool body Material | HSS |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Edges Z | 2 |
| Lietojumprogrammas attēls | Gravēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties