150°, 22mm, d-6, Z2, Frēze ar karbīda V-veida, DJTOL
SKU
N2V622150
18,76 € 15,50 €
Vilnius Stock 1 day
1 qty
Tikai 1 palikuši
150°, 22mm, d-6, Z2, Frēze ar karbīda V-veida, DJTOL
150°, 22mm, d-6, Z2, Frēze ar karbīda V-veida, DJTOL
| Artikuls | N2V622150 |
|---|---|
| For Material | Koksne |
| Ražotāja logotips | DJTOL |
| Pielāgošana | MDF, Plastic, Plywood, Wood |
| Degree | 150 |
| Asināšana | 150 grādi |
| Diametrs | 22.00 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Instrumenta kāts | 6 mm |
| Griešanas daļa | 5 mm |
| Maksimālais dziļums | NO |
| Griešanas daļa | NO |
| Kopējais garums | 48 mm |
| Sērija | NO |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Tool body Material | HSS |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Edges Z | 2 |
| Lietojumprogrammas attēls | Gravēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties