14x53x12x110, Z3, Gala frēze, HSSCo8%, TiAlN, GB516140
SKU
GB516140
33,65 € 27,81 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
0 qty
Order time 2d.. Please contact before ordering.
14x53x12x110, Z3, Gala frēze, HSSCo8%, TiAlN, GB516140
14x53x12x110, Z3, Gala frēze, HSSCo8%, TiAlN, GB516140
| Artikuls | GB516140 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Aluminum, Brass, Copper, Stainless Steel, Iron, Steel |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 14.00 |
| Griešanas daļa | 53 mm |
| Maksimālais dziļums | 53 mm |
| Instrumenta kāts | 12 mm |
| Kopējais garums | 110 mm |
| Edges Z | 3 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | HSSCo |
| Tool body Material | HSSCo |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties