14x26x12x83mm, Z2, frēze, HSS-Co8, DIN884, YG, E2464140
SKU
E2464140
35,65 € 29,46 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
23 qty
14x26x12x83mm, Z2, frēze, HSS-Co8, DIN884, YG, E2464140
14x26x12x83mm, Z2, frēze, HSS-Co8, DIN884, YG, E2464140
| Artikuls | E2464140 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Alumīnijs |
| Pielāgošana | Plastic |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 14.00 |
| Griešanas daļa | 26 mm |
| Maksimālais dziļums | 26 mm |
| Instrumenta kāts | 12 mm |
| Kopējais garums | 83 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | DIN 844 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | HSSCo |
| Tool body Material | HSS |
| Apstrādes veids | Vidējs, tīrs |
| Sērija | NO |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties