14x26x12x83mm, Z-4, frēze, HSSCo8%, DIN844, YG, E2753140
SKU
E2753140
49,14 € 40,61 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
44 qty
14x26x12x83mm, Z-4, frēze, HSSCo8%, DIN844, YG, E2753140
14x26x12x83mm, Z-4, frēze, HSSCo8%, DIN844, YG, E2753140
| Artikuls | E2753140 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Iron |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 14.00 |
| Griešanas daļa | 26 mm |
| Maksimālais dziļums | 26 mm |
| Instrumenta kāts | 12 mm |
| Kopējais garums | 83 mm |
| Edges Z | 4 |
| DIN | DIN 844 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | HSSCo |
| Tool body Material | HSSCo |
| Apstrādes veids | Vidējs, tīrs |
| Sērija | NO |
| Lietojumprogrammas attēls | Plecu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties