14mm x 26 x 12w x 83, Z4, ESH753140, frēze, HSS-PM, YG1
SKU
ESH753140
39,75 € 32,85 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
4 qty
14mm x 26 x 12w x 83, Z4, ESH753140, frēze, HSS-PM, YG1
14mm x 26 x 12w x 83, Z4, ESH753140, frēze, HSS-PM, YG1
| Artikuls | ESH753140 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | NEW |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Aluminum, Brass, Copper, Stainless Steel, Iron, Steel |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 14.00 |
| Griešanas daļa | 26 mm |
| Maksimālais dziļums | 26 mm |
| Instrumenta kāts | 12 mm |
| Kopējais garums | 83 mm |
| Edges Z | 4 |
| DIN | DIN 844 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | HSSPM |
| Tool body Material | HSS-PM |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | NO |
| Lietojumprogrammas attēls | Plecu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties