14mm x 26 x 12 x 83, Z4, Frēze HSS-PH, švariam darbui, JET-POWER, YG, EE515140
SKU
EE515140
57,74 € 47,72 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
0 qty
Order time 2d.. Please contact before ordering.
14mm x 26 x 12 x 83, Z4, Frēze HSS-PH, švariam darbui, JET-POWER, YG, EE515140
14mm x 26 x 12 x 83, Z4, Frēze HSS-PH, švariam darbui, JET-POWER, YG, EE515140
| Artikuls | EE515140 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Nerūsējošais tērauds |
| Pielāgošana | Stainless Steel, Steel |
| Koutings | TIALN |
| Diametrs | 14.00 |
| Griešanas daļa | 26 mm |
| Maksimālais dziļums | 26 mm |
| Instrumenta kāts | 12 mm |
| Kopējais garums | 83 mm |
| Edges Z | 4 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | HSSCo |
| Tool body Material | HSS |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | NO |
| Lietojumprogrammas attēls | Plecu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties