14mm x 26 x 12 x 83, Z-2, Frēze DIN844, HSS-PM, TiAlN, TANK-POWER, YG, GAA29140
SKU
GAA29140
62,34 € 51,52 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
5 qty
14mm x 26 x 12 x 83, Z-2, Frēze DIN844, HSS-PM, TiAlN, TANK-POWER, YG, GAA29140
14mm x 26 x 12 x 83, Z-2, Frēze DIN844, HSS-PM, TiAlN, TANK-POWER, YG, GAA29140
| Artikuls | GAA29140 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Nerūsējošais tērauds |
| Pielāgošana | Aluminum, Brass, Copper, Stainless Steel, Iron, Plastic, Exotic Materials, Steel |
| Koutings | TIALN |
| Diametrs | 14.00 |
| Griešanas daļa | 26 mm |
| Maksimālais dziļums | 26 mm |
| Instrumenta kāts | 12 mm |
| Kopējais garums | 83 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | DIN 844 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | HSSPM |
| Tool body Material | HSS-PM |
| Apstrādes veids | Vidējs, tīrs |
| Sērija | NO |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties