14mm, I-40/105, S-14, L-170, Z3, Frēze, V502.140.040.170
SKU
V502.140.040.170
119,55 € 98,80 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
Order time 3d.. Please contact before ordering.
14mm, I-40/105, S-14, L-170, Z3, Frēze, V502.140.040.170
14mm, I-40/105, S-14, L-170, Z3, Frēze, V502.140.040.170
| Artikuls | V502.140.040.170 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Koksne |
| Pielāgošana | MDF, Plastic, Plywood, Wood |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 14.00 |
| Griešanas daļa | 40 mm |
| Maksimālais dziļums | NO |
| Instrumenta kāts | 14 mm |
| Kopējais garums | 170 mm |
| Edges Z | 3 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties