14mm, 70x19x136, Koka urbis kvadrātveida caurumam, CARBIDEN
SKU
SDB140
16,94 € 14,00 €
Vilnius Stock 1 day
10 qty
14mm, 70x19x136, Koka urbis kvadrātveida caurumam, CARBIDEN
14mm, 70x19x136, Koka urbis kvadrātveida caurumam, CARBIDEN
| Artikuls | SDB140 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Koksne |
| Pielāgošana | Wood, Plywood, MDF, Chipboard |
| Asināšana | NO |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 14.00 |
| Instrumenta kāts | 19 mm |
| Griešanas daļa | 70 mm |
| Kopējais garums | 136 mm |
| Sērija | NO |
| Tool body Material | HSS |
| Cutting Material | ātrgaitas tērauds |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties