14 x 26 x 12 x 83mm, Z-4, frēze HSSCo8% TiAlN, DIN844, YG, EQ753140
SKU
EQ753140
57,37 € 47,41 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
23 qty
14 x 26 x 12 x 83mm, Z-4, frēze HSSCo8% TiAlN, DIN844, YG, EQ753140
14 x 26 x 12 x 83mm, Z-4, frēze HSSCo8% TiAlN, DIN844, YG, EQ753140
| Artikuls | EQ753140 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Iron |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 14.00 |
| Griešanas daļa | 26 mm |
| Maksimālais dziļums | 26 mm |
| Instrumenta kāts | 12 mm |
| Kopējais garums | 83 mm |
| Edges Z | 4 |
| DIN | DIN 844 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | HSSCo |
| Tool body Material | HSSCo |
| Apstrādes veids | Vidējs, tīrs |
| Sērija | NO |
| Lietojumprogrammas attēls | Plecu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties