13mm, R6.5, 16x12x73, Z2, Rādiusa gala frēze HSSCo8, TiAlN, YG1
SKU
GB535130
26,22 € 21,67 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
0 qty
Order time 2d.. Please contact before ordering.
13mm, R6.5, 16x12x73, Z2, Rādiusa gala frēze HSSCo8, TiAlN, YG1
13mm, R6.5, 16x12x73, Z2, Rādiusa gala frēze HSSCo8, TiAlN, YG1
| Artikuls | GB535130 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Aluminum, Brass, Copper, Stainless Steel, Iron, Steel |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 13.00 |
| Griešanas daļa | 16 mm |
| Maksimālais dziļums | 16 mm |
| Instrumenta kāts | 12 mm |
| Kopējais garums | 73 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | DIN 327 |
| Rādiuss | R6.50 |
| Cutting Material | HSSCo |
| Tool body Material | HSSCo |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | K2 |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties