135° 32mm Frēze V-veida kokam, Carbiden, VT32-135-8
SKU
VT32-135-8
19,36 € 16,00 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
Order time 3 savaitės. Please contact before ordering.
135° 32mm Frēze V-veida kokam, Carbiden, VT32-135-8
135° 32mm Frēze V-veida kokam, Carbiden, VT32-135-8
| Artikuls | VT32-135-8 |
|---|---|
| For Material | Koksne |
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| Pielāgošana | Wood, Plywood, MDF, Chipboard |
| Degree | 135 |
| Asināšana | NO |
| Diametrs | 32.00 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Instrumenta kāts | 8 mm |
| Griešanas daļa | 7 mm |
| Maksimālais dziļums | NO |
| Griešanas daļa | NO |
| Kopējais garums | 46 mm |
| Sērija | NO |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Tool body Material | HSS |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Edges Z | 2 |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties