12x2/18x12x60, Z4, T-veida karbīda frēze alumīnijam, DLC, Carbiden
SKU
TSA120020
62,92 € 52,00 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
Order time 21d. Please contact before ordering.
12x2/18x12x60, Z4, T-veida karbīda frēze alumīnijam, DLC, Carbiden
12x2/18x12x60, Z4, T-veida karbīda frēze alumīnijam, DLC, Carbiden
| Artikuls | TSA120020 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Alumīnijs |
| Pielāgošana | Aluminum, Copper, Plastic |
| Koutings | DLC krāsains |
| Diametrs | 12.00 |
| Griešanas daļa | 2 mm |
| Maksimālais dziļums | 18 mm |
| Instrumenta kāts | 12 mm |
| Kopējais garums | 60 mm |
| Edges Z | 4 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties