12x12x26(36)x83mm, gala frēze, E5E40120
SKU
E5E40120
142,31 € 117,61 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
20 qty
12x12x26(36)x83mm, gala frēze, E5E40120
12x12x26(36)x83mm, gala frēze, E5E40120
| Artikuls | E5E40120 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Alumīnijs |
| Pielāgošana | Aluminum, Copper, Plastic |
| Koutings | Pulēšana |
| Diametrs | 12.00 |
| Griešanas daļa | 26 mm |
| Maksimālais dziļums | 36 mm |
| Instrumenta kāts | 12 mm |
| Kopējais garums | 83 mm |
| Edges Z | 3 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Rupji |
| Sērija | E5E39 |
| Lietojumprogrammas attēls | Plecu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties