12mm x B-20 x S-8 x L-48, Z-2, frēze, Klein, HC101
SKU
HC101.120.R
18,63 € 15,40 €
Vilnius Stock 1 day
2 qty
Tikai 2 palikuši
12mm x B-20 x S-8 x L-48, Z-2, frēze, Klein, HC101
12mm x B-20 x S-8 x L-48, Z-2, frēze, Klein, HC101
| Artikuls | HC101.120.R |
|---|---|
| Ražotāja logotips | KLEIN |
| For Material | Koksne |
| Pielāgošana | MDF, Plywood, Wood |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 12.00 |
| Griešanas daļa | 20 mm |
| Maksimālais dziļums | NO |
| Instrumenta kāts | 8 mm |
| Kopējais garums | 48 mm |
| Edges Z | 2 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | HSS |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties