12mm 52x12x100 Z3, Karbīda frēze, koksnes rupjai frēzēšanai
SKU
V303.120.052.100
66,55 € 55,00 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
Order time 3d.. Please contact before ordering.
12mm 52x12x100 Z3, Karbīda frēze, koksnes rupjai frēzēšanai
12mm 52x12x100 Z3, Karbīda frēze, koksnes rupjai frēzēšanai
| Artikuls | V303.120.052.100 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Koksne |
| Pielāgošana | MDF, Plastic, Plywood, Wood |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 12.00 |
| Griešanas daļa | 52 mm |
| Maksimālais dziļums | 52 mm |
| Instrumenta kāts | 12 mm |
| Kopējais garums | 100 mm |
| Edges Z | 3 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties