12mm, 45x12x100, Z2+2, Karbīda frēze, kompresija finiera frēzēšanai
SKU
V802.120.045.100
89,78 € 74,20 €
Vilnius Stock 1 day
2 qty
Tikai 2 palikuši
12mm, 45x12x100, Z2+2, Karbīda frēze, kompresija finiera frēzēšanai
12mm, 45x12x100, Z2+2, Karbīda frēze, kompresija finiera frēzēšanai
| Artikuls | V802.120.045.100 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Saplāksnis |
| Pielāgošana | Wood, Plywood, MDF, Chipboard |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 12.00 |
| Griešanas daļa | 45 mm |
| Maksimālais dziļums | 12 mm |
| Instrumenta kāts | 12 mm |
| Kopējais garums | 100 mm |
| Edges Z | 2+2 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties