12mm, 43 x 12 x 93, Z5+1, Dimanta gala frēze, CARBIDEN
SKU
EC3E-1243R
94,38 € 78,00 €
Vilnius Stock 1 day
2 qty
Tikai 2 palikuši
12mm, 43 x 12 x 93, Z5+1, Dimanta gala frēze, CARBIDEN
12mm, 43 x 12 x 93, Z5+1, Dimanta gala frēze, CARBIDEN
| Artikuls | EC3E-1243R |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | OSB, LMDP |
| Pielāgošana | HPL, Wood, Plywood, MDF, Chipboard |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 12.00 |
| Griešanas daļa | 43 mm |
| Maksimālais dziļums | 43 mm |
| Instrumenta kāts | 12 mm |
| Kopējais garums | 93 mm |
| Edges Z | 5 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Diamond |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Lietojumprogrammas attēls | Caur frēzēšanu |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties