12mm, 42x12x90, Z3+3, Kompresijas karbīda gala frēze ar pārklājumu
SKU
V803.120.042.090XB
126,81 € 104,80 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
Order time 3d.. Please contact before ordering.
12mm, 42x12x90, Z3+3, Kompresijas karbīda gala frēze ar pārklājumu
12mm, 42x12x90, Z3+3, Kompresijas karbīda gala frēze ar pārklājumu
| Artikuls | V803.120.042.090XB |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Saplāksnis |
| Pielāgošana | MDF, Plastic, Plywood, Wood |
| Koutings | DLC melns |
| Diametrs | 12.00 |
| Griešanas daļa | 42 mm |
| Maksimālais dziļums | 42 mm |
| Instrumenta kāts | 12 mm |
| Kopējais garums | 90 mm |
| Edges Z | 3+3 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Lietojumprogrammas attēls | Caur frēzēšanu |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties