12mm, 40/70 x 12 x 150, Z-3, Cietmetāla frēze kokam
SKU
V501.120.040.150
102,56 € 84,76 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
Order time 3d.. Please contact before ordering.
12mm, 40/70 x 12 x 150, Z-3, Cietmetāla frēze kokam
12mm, 40/70 x 12 x 150, Z-3, Cietmetāla frēze kokam
| Artikuls | V501.120.040.150 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Koksne |
| Pielāgošana | MDF, Plywood, Wood |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 12.00 |
| Griešanas daļa | 40 mm |
| Maksimālais dziļums | 70 mm |
| Instrumenta kāts | 12 mm |
| Kopējais garums | 150 mm |
| Edges Z | 3 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties