12mm, 21x12x70, Z3+3-8, Dimanta frēze ligzdošanai (nesting)
SKU
FPD2058002
200,86 € 166,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 qty
Tikai 1 palikuši
12mm, 21x12x70, Z3+3-8, Dimanta frēze ligzdošanai (nesting)
12mm, 21x12x70, Z3+3-8, Dimanta frēze ligzdošanai (nesting)
| Artikuls | FPD2058002 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | OSB, LMDP |
| Pielāgošana | Wood, Plywood, MDF, Chipboard |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 12.00 |
| Griešanas daļa | 21 mm |
| Maksimālais dziļums | 21 mm |
| Instrumenta kāts | 12 mm |
| Kopējais garums | 70 mm |
| Edges Z | 3+3 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Diamond |
| Tool body Material | HSS |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties